Click here for results (in PDF format) |
Click here for results (in PDF format) |
Event | Category | Pos. | Competitor | Area |
Art | U8 Boys | 3rd | Diarmuid Loughman | Drogheda South |
Event | Category | Pos. | Competitor | Area |
Art | U8 Boys | 2nd | Diarmuid Loughman | Drogheda South |
Event | Category | Pos. | Competitor | Area |
Art | U8 Boys | 1st | Diarmuid Loughman | Drogheda South |
2nd | Saai Sanjay | Drogheda North | ||
3rd | Anish Moluga | Drogheda North | ||
Art | U8 Girls | 1st | Ruby Hua | Drogheda North |
2nd | Shrithi S-Prasad | Drogheda North | ||
3rd | Juthika Bhakta | Drogheda North | ||
Art | U10 Boys | 1st | Joseph Salako | Drogheda North |
2nd | Stephen Adebambo | Drogheda North | ||
3rd | Jamie Rock | Drogheda North | ||
Art | U10 Girls | 1st | Amelia Lawrence | Drogheda North |
2nd | Elie Loughman | Drogheda South | ||
3rd | Samantha Pileckaite | |||
Art | U12 Boys | 1st | Joshua Salako | Drogheda North |
2nd | Eoin Chen | Drogheda North | ||
3rd | Maciej Krol | Drogheda North | ||
Art | U12 Girls | 1st | Katie Murphy | Tulyallen / Monasterboice |
2nd | Tara Catlett | Drogheda North | ||
3rd | Marina Keller | Drogheda North | ||
Art | U14 Boys | 1st | Seán Carolan | Drogheda North |
Art | U14 Girls | 1st | Hannah McCarthy | Tulyallen / Monasterboice |
2nd | Grace Mallon Farnan | Tulyallen / Monasterboice | ||
Event | Category | Pos. | Competitor | Area |
Art | U10 Girls | 4th= | Eile Loughman | Drogheda South |
Art | U12 Boys | 4th | Conor Loughman | Drogheda South |
Event | Category | Pos. | Competitor | Area |
Art | U8 Girls | 3rd | Eile Loughman | Drogheda South |
Art | U10 Boys | 4th | Conor Loughman | Drogheda South |
Event | Category | Pos. | Competitor | Area |
Art | U8 Boys | 1st | Andrew Brady | Drogheda North |
Art | U8 Girls | 1st | Eile Loughman | Drogheda South |
2nd | Drogheda North | |||
3rd | Drogheda North | |||
Art | U10 Boys | 1st | Conor Loughman | Drogheda South |
2nd | Drogheda North | |||
3rd | Drogheda North | |||
Art | U10 Girls | 1st | Tara Catlett | Drogheda North |
2nd | Drogheda North | |||
3rd | Drogheda North | |||
Art | U12 Boys | 1st | Tom Cummins | Drogheda North |
2nd | Drogheda North | |||
3rd | Drogheda North | |||
Art | U12 Girls | 1st | Grace Farnan | Tulyallen / Monasterboice |
2nd | Drogheda North | |||
3rd | Drogheda North | |||
Art | U14 Boys | 1st | Joseph Catlett | Drogheda North |
Art | U14 Girls | 1st | Princess Edosomwan | Drogheda North |
Art | U16 Girls | 1st | Martyna Gorna | Drogheda North |